KUP: Rijeka-Međimurje 3-1

Plasman u četvrtfinale nije bila samo rutinski prolaz preko Međimurja jer Kvarner je još bijesan od šoka nakon rekordnog poraza od Osijeka. Stoga je na ogradi jasno bilo poručeno: “26 godina nakon velike pobjede protiv Reala iz Madrida, zbog “uprave” i 11 “dama” cijeli Kvarner umire od srama!!”. Umjesto da smo utakmicu protiv Međimurja iskoristili za obilježavanje velike pobjede dogodilo se suprotno, morali smo se sjetiti velikog poraza. Tako je prvih 15 minuta Kantrida provela u šutnji da bi se oglasili kada je na semaforu zasjalo “15” uz povike “pogledajte semafor” uz jasno aluziju na 1:5 u subotu, iako smo već tada vodili 1:0. Do tada je jaka bura već odnijela boju s poruke pa je terenom osim lišća nosilo bijele “konfete”. Podrška našem klubu nije izostala ali nije izostalo ni podsjećanje na loše stanje u klubu: Tko je kriv, samo nebo zna, možda ja, možda ti, a možda uprava te Vratite nam našu Rijeku zbog ove nam suze teku!, opet su se orile Kantridom. Bila je to glasna podrška najvjernijih koji su se spustili do Kantride. Nakon što je i Međimurje se uspjelo osladiti pogotkom na Kantridi, čulo se i Igrajte pederi! Drugo poluvrijeme ista slika te osiguravanja prolaza, a nakon susreta igrači koji su pozdravili Armadu ispraćeni su sa: Vratite nam našu Rijeku..!
Sada nam slijedi gostovanje u Šibenik u subotu u 15 sati, naša je zadaća biti uz Rijeku kada je svi napuštaju, naša podrška bit će i tamo, bitka za Rijeku počinje sve jače i jače..!