Rijeka – Slaven Belupo 2:1 (29.03.2013)

Rijeka je ostvarila treću uzastopnu pobjedu, ovoga puta na Kantridi je pao Slaven Belupo. Već pomalo tradicionalno, četvrtu domaću utakmicu na Kantridi bilo je pasje vrijeme, nakon snježnih utakmica, u subotu nije prestajala padati kiša, no solidan broj navijača skupio se na Kantridi, a mi smo iza cerada na ogradi popunili kop. Navijanje kreće od prve minute kako bi slomili protivnika, nekoliko dobrih prilika diže još navijanje, a duže vremena navija se Forza Rijeka, hej! Pred kraj prvog poluvremena kada sve više ljudi prihvaća pjesmu Benko postiže prvi gol. Kiša nije stajala kao ni pjesma, nažalost u poluvremenu je nesretno pao legendarni Aljoša pa ga je odvezla hitna pomoć, ali prve informacije su kako se srećom ništa teže nije dogodilo.
Nakon par minuta u drugom poluvremenu nastavlja se podrška sa Zapada i lov za drugim pogotkom kako bi mirnije dočekali kraj utakmice i slavlje. Pozivamo cijeli stadion da nam se priključi u navijanju “Forza Rijeka hej”, guramo Rijeku prema pobjedi, a Benko kao i u prvom poluvremenu osam minuta prije sučevog zvižduka zabija za slavlje Kantride. Pred kraj utakmice Slaven smanjuje na 2:1 ali jedino je do kraja još Rijeka imala prilike povećati pobjedu. Cijela ekipa nakon utakmice dolazi pozdraviti Armadu, slavlje u petak navečer moglo je početi. Sada nam dolazi još jedna domaća utakmica, slijedeće subote u 19 sati stiže nam Osijek, gdje idemo u još većem broju po novu pobjedu!